Kabel fotograficzny Mathorn MTC-201M 2m 10Gbps 60W USB A-C90 Magenta
Kabel fotograficzny Mathorn MTC-201M 2m 10Gbps 60W USB A-C90 Magenta
Kabel fotograficzny Mathorn MTC-201M 2m 10Gbps 60W USB A-C90 Magenta
Kabel fotograficzny Mathorn MTC-201M 2m 10Gbps 60W USB A-C90 Magenta
Kabel fotograficzny Mathorn MTC-201M 2m 10Gbps...
Kabel fotograficzny Mathorn MTC-201M 2m 10Gbps...
Kabel fotograficzny Mathorn MTC-201M 2m 10Gbps...
Kabel fotograficzny Mathorn MTC-201M 2m 10Gbps...

Kabel fotograficzny Mathorn MTC-201M 2m 10Gbps 60W USB A-C90 Magenta

MTC-201M 5903175624048

Mathorn MTC to seria fotograficznych kabli USB przeznaczonych do profesjonalnego tetheringu w studiu i w plenerze, zaprojektowanych od podstaw, aby zapewnić szybkie i stabilne połączenie między aparatem a komputerem.

 

Kabel Mathorn MTC-201M 2m 10Gbps 60W USB A-C Magenta

Fotograficzny kabel USB do profesjonalnego tetheringu i ładowania urządzeń ze złączem kątowym

Mathorn MTC-201M to fotograficzny kabel USB o długości 2 metrów, przeznaczony do profesjonalnego tetheringu w studiu i w plenerze. Wyposażony w złącze USB proste A oraz kątowe typu C umożliwia szybkie i stabilne połączenie między aparatem a komputerem oraz ładowanie urządzeń z mocą do 60 watów.

Stabilne połączenie

Kable Mathorn to przede wszystkim akcesorium dające szybki i stabilny transfer danych pomiędzy aparatem a komputerem. Każdy prototyp podlegał wielokrotnym badaniom laboratoryjnym i praktycznym testom podczas sesji zdjęciowych, z wykorzystaniem aparatów czołowych producentów oraz najpopularniejszych aplikacji do tetheringu. 

W rezultacie otrzymaliśmy kable USB zapewniające nieprzerwaną i wydajną pracę na planie zdjęciowym, nawet podczas intensywnego użytkowania.Wysoki transfer danych

Kabl tetheringowy Mathorn MTC-201M wykonany został w standardzie USB 3.2 Gen2x1, którego nominalna prędkość przesyłu danych wynosi 10Gbit/s. Dzięki zastosowaniu przewodów i złącz o wysokiej przewodności oraz podwójnego ekranowania linii sygnałowych, 2-metrowy kabel zapewnia transfer dochodzący do 1200 MB/s.

W praktycznym zastosowaniu tak wysoki transfer danych pozwala na przykład przesłać serię 10 nieskompresowanych plików RAW wykonanych aparatem Sony A1 (ok. 102MB każdy) w czasie zaledwie 1 sekundy. Trwałość przede wszystkim

Kable i wtyczki Mathorn wykonane zostały z lekkiego tworzywa PVC o zwiększonej elastyczności oraz odporności na mechaniczne uszkodzenia. Dzięki temu są nie tylko jest bardziej wytrzymałe niż zwykłe kable USB, o podobnych parametrach, ale także wygodniejsze podczas użytkowania.Ergonomia

Ergonomia to niezwykle ważna kwestia podczas pracy z aparatem. Jedna nieprzemyślana wtyczka znacząco utrudnia, a nawet uniemożliwia aktywność, w sytuacji gdy korzystamy z więcej niż jednego kabla. Dla przewodów tetheringowych Mathorn zaprojektowaliśmy specjalne, niewielkie wtyczki, których wyprofilowana obudowa daje możliwość wygodnego podłączania i odłączania kabla, zmniejszając do minimum ryzyko wyłamania złącza USB. Z myślą o różnych zastosowaniach oraz wygodzie obsługi, kable Mathorn serii MTC dostępne są w wersjach z wtyczkami prostymi i kątowymi.Kolorystyka

Kable tetheringowe Mathorn łączą najlepsze rozwiązania z dziedziny elektroniki, ergonomii i bezpieczeństwa. Nie mniejszy nacisk kładziony jest na estetykę produktów, która w tym przypadku materializuje się poprzez energetyczny kolor nazwany Magenta. Odcień ten pobudza do kreatywnego działania oraz sprawia, że kabel będzie dobrze widoczny zarówno w jasnym jak i ciemnym otoczeniu. Aby przewód nie tworzył refleksów na zdjęciach, powłoka została wykonana z matowego, satynowego poszycia. 

Przesył energii (obciążalność, szybkie ładowanie)

Kabel Mathorn MTC-201M zapewnia nie tylko wysoki transfer danych, ale również możliwość ładowania podłączonych urządzeń, z maksymalnym obciążeniem 60W (20V, 3A). Świetnie nadaje się do łączenia mniejszych urządzeń z generatorami prądu i ze stacjami zasilania wyposażonymi w złącze USB oraz do doraźnego domowego użytku.
Najważniejsze cechy:

 • szybki i stabilny tethering z aparatami cyfrowymi najpopularniejszych marek
 • zgodność ze standardem USB 3.2 Gen2 10Gbit/s
 • rzeczywisty transfer danych nawet 1200MB/s na długości 2 metrów
 • wzmocnione monolityczne wtyczki zaprojektowane specjalnie do aparatów
 • wzmocnione poszycie kabla w inspirującym kolorze Magenta
 • zasilanie i szybkie ładowanie z mocą do 60W (20V, 3A)
 • kompatybilność z akcesoriami VR
 • 3 lata gwarancji

Zastosowanie:

 • fotografia studyjna i plenerowa
 • astrofotografia i fotografia mikroskopowa
 • transfer dużej ilości danych na odległość pomiędzy urządzeniami
 • zasilanie i ładowanie urządzeń (max PD 60W)Specyfikacja techniczna

Parametr

Wartość

Model

MTC-201M

Dostępne złącza USB

USB A - USB C 90°

Specyfikacja USB

USB 3.2 Gen 2x1

Maksymalna prędkość transferu danych

10 Gb/s (~1200MB/s)

Dopuszczalne obciążenie

60W (20V, 3A)

Długość

2 metry (6.56 stopy)

Przesył obrazu

nie dotyczy

Zakres temperatur pracy

-20° ~ +60°C

Materiały

PVC, PE, TC, Al

Kolor kabla

Magenta

Waga

80g (0.18 lb)5903175624048

Zobacz także